Зацвіла вишня

Чупакабра Прекрасна ( та, що живе не досить далеко від Дуброви, а тепер і на http://chupakabraprekrasna.wordpress.com/)

Зацвiла вишня… Кожного року цвiте, а щораз дивує. Сама по собi квiточка, як то кажуть, нiяка, але яке враження справляє сама вишня обсипана цими нiякими квiтами. Всемогутнiй Боже, Ти Великий Садiвник! Скiнчились дощовi днi i ми знову радiємо сонечку. Життя прекрасне! Як би банально це не звучало. Ми живемо в прекрасному свiтi. Саме тому так гiрко й навiть боляче слухати “мудрування” дорослих про важке життя. Отже слухайте( читайте) ви , самi собою обкраденi! По перше нiхто райського життя вам не обiцяв. В потi чола їсти свiй хлiб це нормально. Щоб хлiб був з ковбасою, потiти треба в два рази бiльше. Щоб поїcти бананiв на пляжах Сочi чи Болгарiї потiти треба цiлий рiк. Дотримуйтесь правила: що понад мiру, те шкiдливе. Такi умови вас не влаштовують? Тодi створiть собi свiй свiт, вiдмiнний вiд цього, i живiть в ньому за своїми законами. Не здатнi на таке? То живiть у свiтi створеному Великим Архiтектором згiдно з Його заповiдями. I нам жити не заважайте. Не маєте грошей? Вас батьки не навчили, то я навчу! Пахати треба! А то мимрить тут одна-” Бiда, ой бiда! Хлiба нема за що купити.” Коло хати навiть квiти не ростуть , я вже не кажу про якусь цибулю чи моркву. Пахати треба, газдине. Валiзу в руки й на вокзал! Хочеш грошей- чухай в Польшу чи Iталiю. як iншi нашi жiнки зробили. Досить блеяти як вiвця прив’зана! Або ще один, кадр. Сидить п’яне чмо пiд буфетом i викрикає-” Бл…ка Україна!” I довкола жодного патрiота, щоб йому зуби вибити. Пахати треба! I знаєте, я завважила, що майже завжди скаржаться на життя досить заможнi люди або лiнюхи й п’яницi. Плачуть та стогнуть й старi люди, але те поколiння пожинає плоди своїх “подвигiв”. Замученi-закатованi люди, зголодженi дiти, спаленi церкви й поваленi хрести-вашого поколiння рук справа. В якiй европейськiй державi наше поколiння отримало такий спадок. Так от, ми вам прощаєм, але й ви терпiть мовчки. Люди! Нам всiм важко ! Це повинно нас об’єднати. I не Україна погана. а ми з вами. Живiть i радiйте життю, бо воно прекрасне. Гляньте в вiкно- вишнi зацвiли.

This entry was posted in Люди, Проза and tagged , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Зацвіла вишня

  1. I was suggested this website by my cousin. I am not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my difficulty. You are amazing! Thanks!

  2. I am always looking online for articles that can help me. Thanks!

  3. I do not even know how I ended up here, but I thought this post was good. I do not know who you are but definitely you are going to a famous blogger if you aren’t already 😉 Cheers!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *