З Весною Вас, жінки!(Порада чоловіка:вчіться нами маніпулювати!)

Жіночки, вибирайте метод маніпуляції правильно: розумно, тонко – ефективно!

Як приклад наведу класичний діалог між чоловіком і жінкою. На мою думку, здорового глузду в ньому – нуль.

Зате спроба безцільного маніпулювання свідомістю – очевидна.

– Я товста?

– Ні.

– Але схуднути не завадило б, так?

– Ти мені і такою подобаєшся.

– Але захоплення не викликаю, так?

– Викликаєш захоплення.

– Але не шалене, так?

Треба бути Буддою, щоб спокійно винести подібний діалог! І від вибуху емоцій іноді рятує тільки холодне розуміння: «Увага! Маніпуляції в дії! Вживай заходів!»

Майже кожен діалог між чоловіком і жінкою передбачає, що:

а) останнє слово залишиться за жінкою;

б) діалог не закінчиться ніколи, якщо чоловік спробує його продовжити;

в) діалог перетвориться на звинувачувальний монолог, якщо чоловік спробує уникнути відповіді;

г) жодні логічні аргументи чоловіка не матимуть на жінку ані найменшого впливу (через відсутність сприйняття самого поняття «логіка» як такого);

д) чоловік винен у будь-якому випадку.

А чому, власне, відбувається саме так? Та з однієї простої причини: насправді ще до початку розмови з чоловіком жінка все для себе вирішила і тому вся розмова – це не більше, ніж думки, висловлені вголос із метою влаштувати тортури низькоякісною маніпуляцією.

Бажання жінки – велика, але руйнівна сила!

Проаналізуємо найпоширеніші способи жіночих маніпуляцій

Маніпуляція номер один: натиснути на жалість.
Найбільш елементарна, найбільш поширена та найбільш дієва. Справді, наскільки треба бути жорстокосердим, щоб не заспокоїти ридаючу жінку якоюсь новою дрібничкою на зразок золотої каблучки з рубінчиком («Ні, любий, не така, я зараз покажу, яка …) або життєво необхідними двадцатьп’ятими за рахунком чобітьми («Ти нічого не тямиш, це ж останній вереск!”).

Маніпуляція номер два: затаїти образу (тобто надутися). Також доволі поширений і дієвий спосіб. Зовні: «Ні, що ти, нічого мені не треба». Всередині: «Все одно я тебе дістану!»

Прикмети такої маніпуляції: перебування в тривалому розгублено-плачевному стані. Чудова база для культивування в чоловікові почуття вини та свербежу занепокоєння! Така собі нервова облога за всіма канонами воєнної справи. Здебільшого чоловік довго не витримує. І він сам «на золотому блюдечку з золотим візерунками» несе їй те, задля чого все й починалося.

Маніпуляція номер три: висунення ультиматуму.
Отут може чигати облом. Чоловіки терпіти не можуть ультиматумів! Ультиматум – це відвертий примус! Тому майже завжди після висунутого ультиматуму лунає хрестоматійне запитання: «Це погроза?»

Подальша поведінка чоловіка: вкладається у формулу «На щиті або зі щитом!».

Не ставте нам ультиматумів! Не варто ризикувати: результат непередбачуваний.

Маніпуляція номер чотири: пропозиція обміну. Дуже продуктивний і конструктивний підхід, дуже близький для сприйняття чоловіка, але дуже рідко використовуваний жінкою. А дарма. Запропонувавши чоловікові що-небудь натомість (звісна річ, не матеріальне), ви абсолютно малою кров’ю досягаєте своєї мети. Наприклад, підкріпивши своє прохання пропозицією організувати для нього, єдиного та неповторного, власне маленьке стриптиз-шоу в таємничій напівтемряві свічок, ви достеменно досягнете успіху у виконанні загаданих бажань.

Маніпуляція номер п’ять: собачка на прив’язі.

Фішка полягає в тому, що він, рідний, ні сном, ні духом не відає, що його «спонтанне», але таке «вдале» рішення – лише грамотна робота жінки. Безумовно, це вершина жіночого маніпулювання. Великий алмаз у короні жіночих хитрощів.

Будь-яка жінка володіє цією здатністю вже від народження. І якщо не користується нею, то просто через лінь. А дарма!

http://lady.tochka.net

This entry was posted in Жінки and tagged . Bookmark the permalink.

One Response to З Весною Вас, жінки!(Порада чоловіка:вчіться нами маніпулювати!)

  1. A lot of thanks for all of your work on this blog. Gloria take interest in making time for investigation and it’s really simple to grasp why. A lot of people notice all of the powerful ways you render powerful things by means of this website and as well foster response from visitors on the concern then our favorite princess is without question discovering a lot of things. Have fun with the rest of the new year. You’re the one carrying out a terrific job.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *