Пам’ять про війну

Сьогодні я молився за всіх невинно вбитих у тій страшній війні, і за тих хто помер пізніше, але пройшов тут, на Землі, це «чистилище», і за тих хто ще живе і пам’ятає ті страшні роки. Я дякую  Богу за те, що під час війни зберіг життя моєму татові (який відбув з 1940 по 1947 роки в Червоній Армії і навіть не був ветераном) і мамі, і тепер я можу втішатися вже своїми онуками. Я дякую Богу, за збережене життя моєї родини і рідних моєї дружини.  Я молюся за моїх земляків, які не прийшли з фронтів,  а їх кістки лежать по всій Європі. Я молюся за сусіда, якій повернувся з війни інвалідом і отримав за це  дерев’яну ногу, якою ми, діти, хотіли бавитися. Я молюся за рідних, які пережили жахи  совєцьких концтаборів, бо боролися за волю в загонах УПА. Я молюся за земляків- жидів, які прийняли мученичу смерть і за тих з них кому вдалося вижити.  Я молюся за офіцера німецької армії, яких допомагав як міг моїм односельчанам, і за те, що маленькому хлопчику, тато якого воював з фашистами, давав їду і шоколад. Я молюся за двох льотчиків Червоної Армії, яких збили німці біля села, але вони вижили і всю війну були в загоні УПА( після відступу німців знову  пішли до червоних і при цьому не видали ні одного свого побратима з УПА). Я молюся за молоденького солдата Шурку, якого любили мої земляки за його доброту, але який загинув через те, що хотів їсти і поліз в чужу комору. Господар, коли побачив кого застрілив, плакав і промовляв:  «Чому ж ти, синку,  не попросив, хіба я би тобі не дав?»  Я молюся за мирне небо для моєї сім’ї , моєї великої родини, для моїх земляків, для моїх товаришів і знайомих різних національностей і віросповідувань з різних країн, для мого народу, для всіх людей на Землі.

P.S.    Вже примирилися всі хто воював по різні сторони у 2 світовій війні, тільки наші ветерани і політики не можуть. Ще не прийшов час, але він прийде. Весь світ помирився тому, що вони відзначають Перемогу 8, а ми 9. Як завжди наздоганяємо.

This entry was posted in Історія, Люди and tagged , . Bookmark the permalink.

One Response to Пам’ять про війну

  1. Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your website is great, let alone the content!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *